«Powrót

Paragony z października musisz zarejestrować do końca miesiąca.

Paragony z października musisz zarejestrować do końca miesiąca.

Paragony z października musisz zarejestrować do końca miesiąca.

Narodowa loteria paragonowa - mamy już zarejestrowane ponad 11 milionów paragonów

Uczestniczysz w Narodowej Loterii Paragonowej albo zamierzasz to zrobić? Jeśli tak, to pamiętaj, że paragony fiskalne za towary i usługi zakupione w październiku musisz zarejestrować do końca tego miesiąca. Warto to zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na wylosowanie samochodu, laptopa lub ipada.

„Zasady loterii są proste. Każdy paragon za 10 zł i więcej to możliwość wygrania cennych nagród. Oczywiście im więcej zarejestrujemy paragonów, tym nasze szanse na wygraną rosną. Jak widać po liczbie zgłoszonych paragonów – a to już prawie 12 mln – Polacy dobrze o tym wiedzą i chętnie włączają się do Narodowej Loterii Paragonowej" – komentuje wiceminister finansów, pełnomocnik rządu ds. informacji i edukacji finansowej Izabela Leszczyna.

Zarejestruj paragony fiskalne już teraz na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl i weź udział w najbliższym losowaniu – 16 listopada 2015 r. 

Co warto wiedzieć?

·         W loterii biorą udział pełnoletni, którzy: zakupili towar lub usługę za minimum 10 zł brutto, mają świadczący o tym paragon fiskalny oraz w miesiącu zakupu zgłosili się do loterii przez stronę internetową www.loteriaparagonowa.gov.pl

·         Do loterii przyjmowane są tylko paragony fiskalne. Można zgłosić ich dowolną liczbę, przy czym jeden paragon można zgłosić tylko raz w loterii, niezależnie od kwoty zakupu.

·         Raz w miesiącu będzie można wylosować Opla Astrę, a raz na kwartał – Opla Insignię. Ponadto można wygrać nowoczesne Lenovo Thinkpad oraz iPad-y Air 2.

·         Losowania najcenniejszych nagród będzie można obejrzeć na żywo w TVP Regionalna. Nagrania z losowań będą też dostępne na kanale loterii w serwisie YouTube

·         Wyniki losowań będą publikowane na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki w dniu losowań.

·         Zwycięzcy losowań nie mogą wymieniać nagród na inne ani otrzymać ich wartości w gotówce.

·         W loterii nie mogą brać udziału pracownicy Ministerstwa Finansów i organizatora loterii oraz członkowie ich najbliższej rodziny.

·         Loteria trwa od 1 października 2015 r. do 30 września 2016 r.

I jeszcze jedno: wszystkie nagrody w Narodowej Loterii Paragonowej są zwolnione z podatku!

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 28.10.2015 Data publikacji: 28.10.2015 10:57 Data ostatniej modyfikacji: 14.09.2016 07:17
Autor: Michał Kasprzak Osoba publikująca: Małgorzata Kostecka Osoba modyfikująca: Małgorzata Kostecka